kvaliteetse metallurgilise
toodete pakkuja
EN | EE
+(372) 6 777 757
Tiigi 6, 20104, Narva, Estonia

Tooted

Kvaliteet

Toodete ühtlane kvaliteet on meie peamine eesmärk. Selle eesmärgi saavutamiseks on kõik meie materjalid hoolikalt valitud ning läbivad ranged laboratoorsed kontrollid – toorainestaadiumist lõpptootestaadiumini.

Parimatele kvaliteedistandarditele vastavuse kinnitamiseks on MAST Europe rakendanud ISO 9001 & ISO 14001 kvaliteedistandardi ning rakendab tegevuse pideva tõhustamise protsessi.

Kõik MASTi imporditud või toodetud ELi direktiivi kohaselt registreerimisele kuuluvad tooted on registreeritud vastavalt REACH-määruse nõuetele.

Kõrgetasemeline tehnoloogia

Meie teadus- ja arendustöö, ettevõttesisene tootmisseadmete moderniseerimine ning uue tehnoloogia tõhustamine ja juurutamine võimaldavad meil pakkuda soodsa hinnaga kvaliteetseid tooteid ning eritellimusel valmistatud sulameid ja lahendusi.

Väga kvalifitseeritud ja motiveeritud personal

Meid iseloomustab pidev õppimine, haridus ja isiklik kaasatus. Ettevõtte personali põhituumikul on metallurgiavallas enam kui 15-aastane kogemus.

Teadus

Tihedad sidemed teadusorganisatsioonidega annavad MAST Europe’ile tugeva põhja tõhusaks tegutsemiseks ning kestlikuks arenemiseks.

s2ranger
d.jpg
Hitachi.jpg
ISO 14001 Mast Europe EN_page-0001.jpg

Projekti nimi: Uute toodete arendamiseks täiendavate seadmete soetamine.


Üldeesmärgiks on täiendavate tehnoloogiliste seadmete soetamine vasesulamitest metallurgiliste lisandite tootmise kasutuselevõtmiseks. Eesmärgi saavutamiseks planeeritakse soetada 2 sulatusahju ning paigaldada need ME tehasesse Narvas.

Projekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Toetuse summa on 90 020 eurot.


Projekti tulemusel luuakse 4 uut töökohta, millest kaks on riigikeskmisest palgatasemest kõrgema palgaga.

Tarnijatele

Ostame regulaarselt heade maksetingimuste ja hindadega suures koguses iga tüüpi titaanijääke (Ti) ja tsirkooniumijääke (Zr).


Ostame regulaarselt heade maksetingimuste ja hindadega suurtes kogustes alumiiniumijääke (Al): traadid, profiilid jms.


Palun saatke meile enda pakkumine ning me võtame teiega kohe ühendust!

Saatke meile sõnum